Güzel sözler Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları Özlü Cuma Mesajları

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Lasey tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  2019 Resimli cuma mesajları

  Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz… Gönlünüz iman mekânınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları -1.

  ‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları-4.

  Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları -3.

  Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları -2.

  Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları.

  Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları -.

  Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

  Resimli kısa ve en anlamlı Cuma Mesajları-5.

  Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.