Güzel sözler Whatsapp'tan cuma mesajları

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Lasey tarafından 15 Mart 2019 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  Whatsapp'tan Cuma Mesajları Resimli

  Günlerin en hayırlısı olan Cuma gününde hepimiz sevdiklerimize dost ve akrabalarımıza resimli cuma mesajı göndermek için arayış içine girmekteyiz. Cuma mesajlarını güzel dileklerini iletecek olan Müslümanlar, internet üzerinden en güzel kandil mesajları araştırmalarını sürdürüyor sizler için sayfamızda cuma mesajlarını derledik. En güzel en şık gözüken resimli cuma mesajlarını sevdiklerinize bizim aracılığımızla gönderebilirsiniz. Müslümanlar için büyük önem arz eden cuma gününde anlamlı cuma mesajları, kısa cuma mesajları, resimli cuma mesajları, en güzel cuma mesajları gibi tüm aradıklarınız burada. İşte 15 Mart 2019 Cuma mesajları.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-5.

  Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar içinde de, Cuma günü ve gecesinde işlenilenden daha kötüsü yoktur.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-6.

  Cuma diğer Cumaya kadar ve fazladan üç gün içinde işlenen günahlara kefaret olur. Çünkü iyi bir amel işleyene on kat sevap verilir.


  Whatsapp'tan cuma mesajları.

  Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-3.

  Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-.

  Bizlere sınava tutulduğumuz bu dünyanın geçiciliğini hatırlatan; kardeşçe, dürüst, mütevazı bir yaşamın kapılarını aralayan bu mübarek gününüzü kutarım.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-2.

  Duanız kabul, ameliniz makbul, saadetiniz daim olsun. Hayırlı Cumalar.

  -Whatsapp'tan cuma mesajları-1.

  Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-7.


  Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

  Whatsapp'tan cuma mesajları-4.