Hanımlara özel Tüylerinizi muz maskesi ile azaltın

Konusu 'Hanımlara özel' forumundadır ve Adile tarafından 25 Haziran 2021 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Tüylerinizi muz maskesi ile azaltın

  Gerekli Malzemeler:
  1 Tane Muz
  1 Tatlı Kaşığı Yulaf Ezmesi

  Hazırlanması ve uygulanması:

  Muzun kabuğunu soyup küçük temiz cam bir kase içine alınız. Muzu çatalın arkası ile iyice eziniz. Ezilmiş muzun üzerine yulaf ezmesini ekleyip iyice karıştırınız. Karışımı vücudunuzdaki kılların alınmış olduğu bölgelere dairesel hareketlerle uygulayınız. 20 dakika bekleyiniz. Bolca ılık su ile yıkayınız. Havlu ile kurulayınız.

  muz-maskesi.

  NOT: Tüm cilt tipleri için uygun olan ve ciltteki kılları azaltan bu yöntemi düzenli aralıklarla haftada 2 kere uygulayınız. Bu uygulama jilet kullanımı sonrası için uygun değildir. Maskenin kıl köklerine nüfuz etmesi gereklidir. Bu yüzden ağda, epilasyon, ip veya cımbız gibi kökten alım yapılabilen yerlerde uygulama sonrası kullanılır. Vücudunuzun her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alerji yapma olasığı oldukça düşük bir maskedir. Uygulayacağımız bu maske ayrıca cildi yumuşatır ve elastikiyet kazandırır.

  Sesinizi duyar gibiyim! Çoğumuzun en büyük sorunlarından bir tanesi de vücudumuzdaki istenmeyen kıllar. Doğal yöntemlerle tüy dökmek, ağda gibi acılı bir yöntem olmadığı için daha çok tercih edilmektedir. Yukarıda tarif ettiğim yöntem iyi sonuçlar doğuran bir yöntemdir. Düzenli olarak uygulama yapıldığında kıllarınızın daha geç çıktığına şahit olacaksınız. Denemekten zarar gelmez canlarım... Bu konuda çözüm arıyorsan o zaman hadi hemen denemeye!... Bugün içimden size şöyle demek geldi, kabul buyurursanız eğer; Gülüşünüz gibi güzel geçsin ömrünüz. Herşeyin en güzeline, en iyisine layıksın. Bunu sakın unutma. Sana kimse böyle söylemese, hissettirmese bile ben varım. Yalnız değilsin ve kesinle öyle hissetmeni de istemem.