Sınava Girecekler İçin Mesajlar

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Beyza tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Beyza

Beyza Moderatör

Sınav gireceklere için başarı dilekleri

Rabbimin istemeden verdiklerine bakınca istediklerimi vereceğine inanıyorum ve bugün Yüce Rabbim hepinize yardımcı olmasını istiyorum

El de senin baş da senindir. Kurtarmaya azmin niçin böyle süreksiz,sen mi yoksa ümidin mi yüreksiz?”ümidinizi yitirmeyin.herkese başarılar....

Dünyada başarı kazanmanın iki yolu vardır: Ya kendi aklından faydalanmak, yada başkalarının akılsızlığından faydalanmaktır. La Bruyere

Başarmak için karar veren, çalışıp emek harcayan her öğrencinin kazanması dileğiyle.

Hayatta Başarının Sırrı Herşeyden En Az Bir Kez şüphe Etmekmiş. Ben Söylemedim Bu Lafı Büyük Descartes Söylemiş. iyi Demiş, Hoş Demiş Teeeee, Galiba Descartes Seni Hiç Görmemiş.

Bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. Üşenme, vazgeçme, erteleme.. Başarı ben başaracağım diyenlerindir. Güzellikler Hep Sizinle Olsun.

Güçlükler, başarının değerini artıran süslerdir.Sınavın da bu süslerden sadece biri. Başarılar.