Semerkand Dergisi Ceza Evlerinde

Konusu 'Resim galerisi' forumundadır ve Beyza tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Semerkand Dergisi Ceza Evlerinde


  Gönüller yapmaya geldik semerkand abone kampanyası
  cezaevlerinde semerkand dergisi
  “Ülkemizde cezaevlerine girmiş 100 binin üzerinde mahkûm bulunmaktadır. Bu insanlar bizim insanlarımız. Tekrar kendilerine ve topluma faydalı bir birey olabilmeleri için hepimizin destek olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda, cezaevlerinde devam eden ıslah ve Rehabilitasyon çalışmaları kapsamında açılan meslek atölyelerine paralel iç huzur ve ruhi olgunluk için manevi eğitimin verilmesi gerektiğine de inanıyoruz. Çünkü İslam inancı insana bir karıncayı bile incitmeyi yasaklamaktadır.

  Bu manada, Kardelen Derneğinin başlattığı “Bir Dergide Sen Gönder 100 Bin Abone Kampanyası” doğrultusunda Aylık Tasavvufi Semerkand Dergisi 40TL. karşılığında bir yıl sizin adınıza her mahkuma gönderilmektedir. Bu anlamda bu güne dek yapmış olduğumuz dergi abone ve tek satış çalışmalarımıza biraz daha hız verip cezaevindeki vatandaşlarımıza bir dergi ulaştırabilmek için büyük bir gayret içerisinde olduk. Bu kampanyanın etkilerini görünce fark ettik ki bu güne dek yapmış olduğumuz çalışmaları bir kat daha hızlandırmamız gerektiği ortaya çıktı. Bizde Kardelen Ajans Semerkand Tuzla Temsilciliği olarak Kardelen Derneğinin bu ulvi çalışmasını takdir ediyor, Kampanyanın duyurulmasında elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bildiriyor, desteklerinizi bekliyoruz” dedi.
  Siz de bu kampanyaya, cezaevlerine gönderilen Semerkand ve Semerkand Aile dergilerinin yanı sıra oluşturulan 2 kitap setiyle destek olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Semerkand'ın 0216 564 26 26 numaralı müşteri hizmetleri servisine ulaşabilirsiniz.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 20 Nisan 2019