Rüyada ölmüş babasını görmek

Konusu 'İslami rüya tabirleri' forumundadır ve Adile tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Rüyada ölmüş babasını görmek

  Rüyada babasını vefat etmiş görmek, kötü bir habere işarettir. Babası tarafından sevilmek ve önünde hayırlı bir yol açılacağı, sıkıntılı günlerin sona ereceğine işarettir.

  Rüyasında babasını gören kimse güç bulur. Cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir ve babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

  Rüyada babasini gören kimse muradina erişir, insanin gördügü en hayirli rüya, anasi, babası ve akrabalarını görmesidir. Bir kimse rüyada babasını görürse eger rüyayi gören ihtiyaçlı ise, ummadigi yerden rızkı gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eger rüyayi görenin herhangi yitigi varsa onu bulur ve hasta ise iyilesir. Rüyada babanizi görmek onun size karsi olan duygularinin sekline göre tabir edilir. Babanizi yüzü asık, kederli bir halde görmek, size dargin olduguna; ölmüs olarak görmek, ona karsi davranisinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektigine; babanizin sizinle sert bir sekilde konustugunu görmek ise, onun size karsi sevgisinin ve sefkatinin devam ettigine isarettir ve babasını kendisinin bir bina içerisinde oturttugunu ve kendisi de binanin çatısını yükselttigini görse, dünya ve din işlerinde babasinin yolunu takip eder ve bu yolda yükselir.