Güzel sözler Resimli Regaip Kandili Kutlama Mesajları 2014

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Eylül tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylül

  Eylül Moderatör

  2014 Regaib Kandili Mesajları Resimli


  Yokluğa sırf yok olduğu için varlık bahşedersin. Nankörlerin bile rızkını kesmez inkar edenlere bile nefes verirsin. Varlığım senin lütfundur senin ihsanındır. Aciz varlığıma lütfunu ihsanını daim eyle. (Amin) Hayırlı Kandiller.


  Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (s.av)'ı anlatır. Muhammed (s.a.v)'ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu Kandilimiz Mübarek Olsun.


  Mübarek aylara Selam olsun.. Selam olsun Ey Regaib. Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller.


  regip-kandili-16.

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

  Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle… Hayırlı Nice Kandiller!


  regip-kandili-12 (600 x 400).

  Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Allah'u Teala kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Regaib kandiliniz mübarek olsun.


  regip-kandili-13 (600 x 450).
  Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz"e. Hayırlı kandiller..

  Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.


  regip-kandili-15 (600 x 470).
  Bu gece Regaib gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

  Allah'u Teala ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul buyursun. Tüm İslam Aleminin 3 Ayları ve Regaip Kandili Mübarek Olsun.Hayırlara Vesile Olması Dileğiyle.


  regip-kandili-11.

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

  Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Regaip Kandiliniz mübarek olsun.


  regip-kandili-14 (600 x 450).

  Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Regaib Kandiliniz Hayırlı Olsun...

  regip-kandili-10.

  Regaip kandilimiz mübarek olsun. Allah'ım bu mübarek günde herkesin dularını kabul etsin..

  Allah'ım!. Bu mübarek gün hürmetine bizi çok sabreden çok şükreden,kullarından eyle... Bizi sevdiğin kullar arasına kat,bizi çok sabreden,çok şükreden kullarından eyle,Seni çok analım.Hayatımız sevdiğin ve razı olacağın işler ile [amellerle] geçsin.Sıhhat ve afiyette daim eyle.
  Sevdiklerimizi Bize bağışla.(Amin) Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun...


  regip-kandili-9.