Güzel sözler Resimli kadir gecesi mesajları 2016

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Lasey tarafından 30 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  Kadir gecesi resimli mesajlar

  Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Allah Azze ve celle tüm dualarınızı kabul etsin.

  En-Güzel-Kadir-Gecesi-Mesajları-2016.


  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah Teala tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Cenab-ı Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

  En-Güzel-Kadir-Gecesi-Mesajları-2016-3.

  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Allah Azze ve celle tüm dualarımızı kabul etsin.

  En-Güzel-Kadir-Gecesi-Mesajları-2016-1.

  O gece boyunca melekler, Rablerinin izniyle ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler; her çeşit barış, huzur, saadet ve güven taşırlar... ta şafak sökünceye dek!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Allah Teala dualarınızı kabul etsin.

  En-Güzel-Kadir-Gecesi-Mesajları-2016-5.

  Resul-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) buyurdular: “Kim faziletine inanarak ve mükafatını sadece Allah'tan ümid ederek Kadir Gecesini ihya ederse geçmiş günahları bağışlanır.” (Hadîs-i Şerîf,)

  En-Güzel-Kadir-Gecesi-Mesajları-2016-2.

  Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Allah Azze ve celle tüm dualarınızı kabul etsin!

  En-Güzel-Kadir-Gecesi-Mesajları-2016-4.