Güzel sözler Regaib Kandili Sözleri, Regaib Kandili Mesajları

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Adile tarafından 27 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Regaib Kandili Mesajları

  İslam âleminin coşkuyla beklediği mübarek üç aylar, Regaip Kandili ile taçlanacak. Sizlerde ailenize, akrabalarınıza, sevdiklerinize bir binden güzel Regaip kandilinde sevdiklerinize gönderebileceğiniz kısa mesajlar

  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..

  regaib kabdili mesajları-1.

  Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.

  Regaip kandiliniz mübarek olsun. Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..


  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle. Regaip Kandiliniz Mubarek Olsun.

  regaib kabdili mesajları.

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın kandillerin hep kutlu olsun.

  Bir avuç alkış, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, bayramınız kutlu olsun.