Güzel sözler Regaib Kandili Mesajları 2015

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Adile tarafından 25 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Regaib Kandili Mesajları

  Cenab-ı Allah 2015 senesi Regaip Kandiline kavuşmayı nasip ettiği tüm Müslüman aleminin bu mübarek gününü manevihayat ailesi olarak kutluyoruz. Sevdiklerinizle beraber daha nice kandillere sağlıklı ve sıhhatli erişmeniz dileğiyle hayırlı kandiller.

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı Kandiller...

  Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle hayırlı kandiller...

  Regaib Kandiliniz mübarek olsun. Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun.

  Mübarek Regaib Kandilinin, Türk ve İslam alemine hayırlara getirmesini dilerim...

  regaib kandilli mesajları 2015.

  Bu değerli Regaip kandili gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı Cenab-ı Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  Ellerin Semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu mübarek Regaib gecesini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.

  Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle… Iyi Kandiller..

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaib kandilinizi kutlarım Allah'a emanet olun. Güzel kandiller..

  regaib kandilli mesajları 2015-.

  Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu hep seninle olsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Allah Azze ve celle kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.


  Regaib kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk Kandil gecesidir. Tüm dostlara mübarek olsun...

  Allah Azze ve celle sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasıp esin Regaib Kandilin Mübarek olsun...

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

  Her keder bir kader ile takdir edilir ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. dua ile Regaip kandilinizi kutlarım