Güzel sözler Miraç Kandiline Özel Sözler

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Eylül tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylül

  Eylül Moderatör

  Miraç Kandili İçin Özel Mesajlar


  Ey Bizleri varlığa erdiren Var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran Güzeller Güzeli Rabbimiz!Sana sonsuz hamd ü senalar olsun.


  Yüce Allah sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
  Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.


  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

  miraç-kandili6.

  Mübarek Miraç Kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim.
  Kandiliniz mübarek olsun.


  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç Kandilinizi Kutlarım.

  Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun. Miraç Kandilinizi Kutlarım.

  miraç-kandili4.

  Mübarek Miraç Kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim.
  Kandiliniz mübarek olsun.


  Ümidine derman olacaksa duam, Rahman'dan tek dileğim çok mutlu olman. İmanımız yeter mi bilinmez dualarımızın kabulüne, Rabbim'den dileğim dermanını koysun gönlüne, ve Rahmanın nuru tecelli etsin o güzel yüzüne ve yüreğine. Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.


  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz Mübarek Olsun.

  miraç-kandili2.