Miraç Kandiline Özel Mesajlar

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Eylül tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylül

  Eylül Moderatör

  Miraç Kandili Mesajları


  Mübarek Miraç Kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.


  Affımıza vesile olması dileklerimle miraç kandilinizi tebrik ederim.

  Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.


  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

  miraç-kandili.

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç Kandiliniz kutlu olsun.


  Ümidine derman olacaksa duam, Rahman'dan tek dileğim çok mutlu olman. İmanımız yeter mi bilinmez dualarımızın kabulüne, Rabbim'den dileğim dermanını koysun gönlüne, ve Rahmanın nuru tecelli etsin o güzel yüzüne ve yüreğine.Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.


  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle. Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun.


  Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

  mirac-kandili-12 (600 x 400).

  Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

  GÜL DALINDA GÜZEL DİKENSE GÜLLE GÜZEL, TOPRAK YESİLLE GÖK MAVİYLE GÜZEL, GÖZLER MANAYLA ELLER DUAYLA GUZEL, MİRAÇ GECENİZ MÜBAREK OLSUN.