Miraç Kandili Mesajları

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Beyza tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Miraç Gecesi İle İlgili Mesajlar

  Bu gece Miraç gecesi. Dua edelim Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

  Miraç kandiliniz mübarek olsunBu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Miraç geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

  Miraç Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

  Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle Hayırlı kandiller.