Güzel sözler Miraç kandili mesajları 2016

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Lasey tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  Tüm Müslüman aleminin en önemli günlerinden biri olan Miraç Kandili Resul-i Ekrem Efendimiz'in (s.a.v) göğe yükselmesini ifade etmektedir. Bu özel gece de birçok kişi ibadetlerin yanı sıra sevdiklerine miraç kandili mesajlarını aileniz, arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile paylaşmak istiyorsanız en çok tercih edilen yöntemlerden olan Sosyal medya üzerinden (Facebook, Twitter, Instagram) ya da Whatsapp uygulamasından gönderebilirsiniz.

  Miraç bir arınma ve Cenab-ı Allah'a yükseliştir ve insanın erdem yolculuğu, beşerilikten insaniliğe yükseliş hikayesidir. Sadece Mescid-i Haram, Mescid-i Aksa ve varlığın düzeylerinde, hakikat göğünün katmanlarında değil, insanlığın Allah Azze ve celle'ye ulaşan yolunun duraklarında da gerçekleşmiş kutlu bir yolculuktur.

  Miraç kandili mesajları

  miraç kandili mesajları resimli-1.

  İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

  Miraç Kandiliniz mübarek olsun; dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel.. Allah kabul ve hayra vesile kılsın.

  Peygamberimizin Miracının hepimizin huzur ve barışına vesile olması dileğiyle kandilimiz mübarek olsun.

  Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun.. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle.. Herkese hayırlı günler…

  Sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olsun. Miraç kandilimiz hayırlı olsun…

  miraç kandili mesajları resimli.

  Resul-i Ekrem Efendimiz'in (s.a.v) Miracının hepimizin huzur ve barışına vesile olması dileğiyle kandilimiz mübarek olsun.

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyse Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle, Dualarınız Kabul Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun...

  Tüm Müslüman eleminin mübarek “Miraç Kandili'ni" kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah 'Barış, Huzur, Sağlık' nasip etsin.