Miraç Kandili İle İlgili En Güzel Mesajlar

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Eylül tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylül

  Eylül Moderatör

  Miraç Kandili İle İlgili Kısa Güzel Sözler


  Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşAllah. Miraç kandiliniz mübarek olsun.


  Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.


  Kur'an'ın nazil olduğu 1000 aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum. Hayırlı Kandiller.

  regip-kandili-21.

  Ümidine derman olacaksa duam, Rahman'dan tek dileğim çok mutlu olman. İmanımız yeter mi bilinmez dualarımızın kabulüne, Rabbim'den dileğim dermanını koysun gönlüne, ve Rahmanın nuru tecelli etsin o güzel yüzüne ve gönlüne. Dualarınız kabul, Miraç kandiliniz mübarek olsun.


  Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun. Miraç Kandilin Hayırlı Olsun.


  Allah"ın aşkı ile yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun!

  regip-kandili-23.

  Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.


  Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (s.a.v.)'ı anlatır. Muhammed (s.a.v.)'ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu Kandiliniz Hayırlı Olsun...

  Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.
  regip-kandili-22.