Güzel sözler Mevlid kandili kutlama resimli mesajları

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Adile tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Mevlid kandili kutlama mesajları

  Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır O gül ki Allah Rasulü Hz. Muhammed'i (s.a.v) hatırlatır. Gül kokulu sevgi dolu Nice kandillere..

  mevlid kandili resimli mesajları-.

  Bu gece Resul-i Ekrem Efendimiz'in (s.a.v) dünyaya şereflendirdiği gecedir. Resul-i Ekrem Efendimiz (s.a.v) insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun!

  mevlid kandili resimli mesajları.

  Allahım! GözIerimden sevgiyIe bakan ışıkIarı eksik etme, hayırIarı görmeyi ve her yaratıIanı senden doIayı sevmeyi nasip et! Amin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun..

  mevlid kandili resimli mesajları-1.

  Resul-i Ekrem Efendimiz (s.a.v): ‘AIIah, birbirinin arkasından dua eden kuIIarıma kıyamam. ikisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzeI anında duaIarında anıImak diIeğiyIe. Hayırlı Kandiller..

  mevlid kandili resimli mesajları-2.


  Bu mübarek kandil gecesi hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı kandiller dilerim.

  mevlid kandili resimli mesajları-3.