Mevlid kandili ile ilgili güzel sözler

Konusu 'İslami dini sözler' forumundadır ve Adile tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Mevlid kandili sözleri

  Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.


  Mübarek MevIid kandiIinizi kutIar, herşeyin gönIünüzden geçtiği gibi oImasını temenni ederim.

  Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın kandillerin hep kutlu olsun.


  Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim.

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  kandil-rahmetdenizi8.

  Beş gece vardır ki onlarda yapılan dualar geri dönmez kabul olunur: Recep'in gecesi, Şaban'ın yarısında bulunan gece, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı geceleri." HADİS

  Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

  İlahi Esintılerın gönülleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle, Mevlid kandilinizi kutlarım.

  Varlığı sonsuz olan, merhamet sahibi, adâletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesîleolan Mevlid kandilimiz mübarek olsun.


  Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Tüm Melekler
  sizinle,dualarınız kabul Geceniz Mübarek Olsun....

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.


  Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.