Mevlid kandili hakkında güzel sözler

Konusu 'Mübarek Günler ve Geceler' forumundadır ve Beyza tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Mevlid kandili ile ilgili güzel sözler

  Mevlid Kandili için Güzel Sözler
  23 ocak 2013 çarşamba günü gecesi alemlere nur indi Rabbim idrak etmeyi nasip etsin
  Konsun yine pencerene güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

  Ne güzel bir güzellik'ki biz birbirimize veda ederken " Gül'e Gül'e "deriz.Meğer bu "Muhammed s.a.v Muhammed e" git demekmiş. Nereye gidersen git GÜL'e git.Nerede yürürsen yürü Gül'e s.a.v giden yoldan yürü.


  Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun. Mevlid kandilin mübarek olsun.


  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Mevlid kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. »

  Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Mevlid kandilin hayırla vesile olsun. »


  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun. »


  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlid kandiliniz mübarek olsun. »

  Allah'ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.