Kilim Denim Turkiyede Nano teknolojiye sahip

Konusu 'Eğitim Konuları' forumundadır ve Adile tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Adile

Adile Admin

Nano teknoloji artık Turkiyede..
    Kilim Denim Turkiyenin En iyisi
    Nano teknolojinin adresi Yerli Denim üretim fabrikası Kilimdenim Rahmet denizi olarak tebrik ediyorum Başarılarının devamını diliyoruz.

Hayatımızın merkezine Denim’i koyduk, tıpkı sizin gibi!
    Kilim Group bünyesinde kurulduğumuz günden bugüne, Kilim Denim olarak ’denim’ işinde hayal gücümüzün gidebildiği noktaya, üretimi de götürüyoruz.

Kilim Denim olarak üretimde 96.000 m2 alanda, 700’den fazla çalışanımız ile aylık iplik üretiminde 2.500 ton, dokumada ise 2.000.000 metre kapasitesine ulaştık. Fabrikalarımızda; Fitil-Ring parkuru, OpenEnd ve Bobin İplik parkı ile; yüzde yüz pamuk, pamuk-polyester, pamuk-naylon, pamuk-viskon, pamuk-elestan ve şantuk iplik üretimi, son teknolojiye sahip dokuma tezgahlarımızda ise moda koşullarına uygun pamuk ve pamuk karışımlı ipliklerle, armürlü ve kamlı tezgahlarda, istenen dokuma deseninde ham bez ve denim kumaş üretiyoruz. Halat Boyama makinelerimizde ise müşteri talepleri ve trende göre farklı varyasyonlarda indigo boyama yapıyoruz.

Bunun için öncelikli olarak 21. yüzyılın anahtar teknolojisi kabul edilen Nano Teknolojiyi kullanıyoruz. Bu teknoloji sayesinde kumaşlara su/yağ iticili, antibakteriyel apre, yanmazlık ve su geçirmezlik apreleri verebiliyoruz. Çünkü; Nano

Bunun için öncelikli olarak 21. yüzyılın anahtar teknolojisi kabul edilen Nano Teknolojiyi kullanıyoruz. Bu teknoloji sayesinde kumaşlara su/yağ iticili, antibakteriyel apre, yanmazlık ve su geçirmezlik apreleri verebiliyoruz. Çünkü; Nano