Kadir Gecesine Özel Sözler

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Beyza tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Mübarek Kadir Gecenizi en içten dileklerimizle kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni eder, Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

  2013 leyle i Kadir Gecesin de Allah ezze ve Celle duaları kabul eder. Kulların Rabbine yakın olduğu Kadir gecesi, umudumuzu yarın kadar yakın ve yarınımızı akşamımız kadar mutlu, dualarınız istediğiniz gibi kabul olsun.Talihiniz gözleriniz kadar berrâk, kaderiniz ise bakışınız kadar güzel olsun. Kadir geceniz hayırlı olsun..

  Bu gece hayırlı bir gece ve yüreklerimiz ibadet ile çarpsın, gönüllerimiz bir Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Yağmur toprağa hayat verdiği gibi duaların da hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fîdan olmak dileğiyle kadir gecemiz mübarek olsun.


  O gece boyunca melekler, Rablerinin izni ile ölü canlara hayat taşımak için bölük bölük inerler, her türlü barış, huzur, saadet ve güven taşırlar. Ta şafak sökünceye kadar!.. Bu mübarek Kadir Gecesinde Yüce Allah dualarınızı kabul etsin.

  Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisidir. Dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Cenab-ı Hak tüm dualarımızı kabul etsin. Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Yüce Allah'ın nimet, rahmet vede mağfiretinin mü'minlere bol bol ihsan edildiği gece anlamına gelen Kadir Gecesin de, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çeki düzen vererek samimi bir teslimiyet ile nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadet ile çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kadir gecesiniz mübarek olsun!