Kadir Gecesi Mesajları Kısa

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Beyza tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Ey Rabbim! İşte Aciz kulların geldi Aziz olanın kapısına. Hiçbir şeyi olmayan biz, her şeyin sahibi olan
  MALİKÜL MÜLK'ün huzuruna geldik. Yüreklerimizi açtık. Senden mağfiret diliyoruz, senden Rahmet diliyoruz, senin Dostluğunu istiyoruz. Bu dünya geçici, bu dünya sahte, biz seni istiyoruz Ya Rabbi...

  Kadir gecesinde tecelli edecek ilahi mağfirete layık olabilmek için dinimize yakışmayan durumlardan kaçınmalıdır. Cenab-ı Hakk cümlemizi en güzel ahlaka kavuşturarak bu ulvi gecenin feyzinden hakkı ile istifade eden bahtiyar kullarından eylesin. Kadir geceniz hayırlı olsun.

  Bu gece günahlarda yüzde yüze varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan ekstra puanlar var.. Kul hakkı kampanya dışındadır.. Kandiliniz kutlu olsun.

  Kadir Gecesi, Allah'ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yere indiği, dileyen her müminin armağanlara gark ettiği bir gecedir. Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Yüce Allah'a arz etmek için çok değerli bir fırsattır. Kadir geceniz kutlu olsun.

  Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah’u Azze ve celle tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

  Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar. Kadir Geceniz Hayırlı Olsun.

  Yakınlık, ne zamanla ne mekanla sınırlıdır ama eller göğe açıldığında aklına gelenler yakınlarındır Akıllarda ve dualarda olmak dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

  Yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah’ın bütün müminleri bağışlaması dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Kadir geceniz mübarek olsun.


  Sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle Kadir geceniz mübarek olsun.