Kadir gecesi ile ilgili sözler facebook

Konusu 'Resim galerisi' forumundadır ve Beyza tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Kadir Gecesi ile ilgili Mesajlar

  Avuçların açıldığı gözlerin yaşardığı ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller..

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından merhametinden iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut huzur ve müjde gecesidir. Kadir Geceniz mübarek olsun.

  23.jpg

  Bin damla serpilsin yüreğine bin tatlı mutluluk dolsun günlerine binbir hayalin gerçekleri bulsun her türlü duaların kabul olsun Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Bin damla serpilsin yüreğine bin tatlı mutluluk dolsun günlerine binbir hayalin gerçekleri bulsun her türlü duaların kabul olsun Kadir Geceniz mübarek olsun.

  45.jpg

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak kaderiniz bakışınız kadar güzel umudunuz yarın kadar yakın yarınınız aşkınız kadar mutlu aşkınız Miraç kadar mukaddes dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

  Ümit ederiz ki bu mübarek gece zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kadir Geceniz mübarek olsun.

  34.jpg

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Kadir Geceniz mübarek olsun.

  Avuçların açıldığı gözlerin yaşardığı ilahi esintilerin kalplerimizi okşadığı bir anın bir asra bedel olduğu bu gecede dualarda birleşmek dileğiyle...

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar dualarda birleşen gönüller vardır. Kadir Geceniz mübarek olsun.


  58.png

  Kadir Gecesi diIekIerimizi istekIerimizi AIIaha arz etmek için de değerIi bir fırsattır Kadir Gecesi AIIahın rahmet ve bağışIanmasının sağanak haIinde yeryüzüne indiği diIeyen her müminin armağanIara garkettiği bir gecedir Hepimize hayırIı oIsun

  Bu gece bundan sonra peşpeşe geIecek bir dizi kandiIIerin; Miraç ve Beraat kandiIIerinin on bir ayın suItanı Mübarek Ramazan ayının ve Kadir Gecesi’nin de habercisidir. Bu sebepIedir ki Regaip KandiIi’nde manevî gücümüz artacak kaIpIerimiz huzur buIacaktır. HayırIı kandiIIer..

  56.jpg