Kadınlar günü mesajları facebook

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Beyza tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Dünya kadınlar günü ile ilgili mesajlar facebook


  Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

  Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin annem olman ien büyük sansım, iyiki varsın seni cok sevıyorum kadınlar günün kutlu olsun

  Aşkım seniseviyorum …belki sevgimi her zaman gösteremıyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun… kadınlar günün kutlu olsun

  Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

  Aşk resimleri.

  Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

  Benim için herseye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına kadınlar günün kutlu olsun

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

  Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem kadınlar günün kutlu olsun.

  Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

  love19.

  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

  Dün Sana Kızdıklarımı Bügünn Ben Yapıyorum çünkü Aslında Senin Küçük Bir Kopyanım Umarım Senin Kadar Sevgi Dolu Olurum Kadınlar günün Kutlu Olsun

  Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

  love15.

  8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  Mesafeler uzak olsada,yureğim hep senin canim..Kadınlar günün kutlu olsun

  Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

  assortie.

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun..

  Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.