Hicri Yıl Tebrik Mesajları

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Adile tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Rabbim geçmiş yıLımızda hakkımızda şefaatçi,gireceğimiz bu yeni yıLdada hakkımızda hayırLı mübarek kıLsın inşAllah.Sadakatimizde daha nice uzun yıLLara.SeLam ve dua ile

  Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın!Hayatımızın hicretleri,bedirleri,uhudları,hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın


  '1431'' HİCRİ yeni yılın İslam alemine hayırlara vesile olması dileği ile.

  Yarabbi bizleri Kerbela şehitlerine komşu eyle. Onlara layık olamayan bir ümmet olarak onların hürmetine bizi affet. Kerbela şehitlerimizin hüznü ile dolu bu mübarek ayı layıkı ile yaşayabilmemizi nasip et.

  Hicri Yılbaşı'mız Muharrem ayının tüm insanlığa, İslam Alemi'ne, aziz milletimize ve hemşehrilerimize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ederim.

  Muharrem ayı, ilahi bereket ve feyzin, Rabbani ihsan ve keremin coştuğu ve bollaştığı bir aydır. Böylesine güzel bir ay’a girmenin sevinci ve mutluluğu ile tüm hemşerilerimizin ve İslam âleminin Hicri Yılbaşı’nı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.


  Ülkemizde ve dünyada şiddet olaylarının arttığı şu günlerde sevgi barış ve kardeşlik dini İslamı yeniden idrak etme ve tüm insanlığa tebliğ etme zamanıdır yeni hicri yılınız mübarek olsun..

  Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatınızı dolduracağı bir yıl dileğiyle hicri yılınız mübarek olsun.
  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki
  yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice hicri yıllara!

  Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle hicri yılınız mübarek olması dileğiyle.