Hayırlı Bayramlar Sözleri

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Beyza tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Hayırlı Bayramlara

  Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülünüz hiç solmasın. Hayırlı Bayramlar..


  Kalbinde Umut Olsun, Hayatında Güzel Sevinçler Olsun, Sevdiğin Bütün insanlar Daima Yanında Olsun, Mutlu Olan hayatın Asla Hüzün İLe Solmasın, Bayramın Mübarek Olsun
  Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Hayırlı Bayramlar.

  Allahın rahmeti üzerineze olsun. Sizlere gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanınız cennet yuvannız huzurlu kalbiniz Allah ile dolu bayramınız mübarek olsun.

  Mübarek Bayramsevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
  Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle.
  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
  İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

  Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.