Güzel sözler Haftanın en anlamlı ve en güzel resimli Cuma mesajları

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Lasey tarafından 16 Kasım 2018 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  Cuma mesajları resimli yeni 2019

  Haftanın en anlamlı resimli Cuma mesajlarında en güzel seçenekleri sizler için derledik. Tüm İslam alemi tarafından büyük önem taşıyan bugünde siz de ailenizi, sevdiklerinizi ve dostlarınızı cuma mesajlarıyla hatırlayabilir, onlara bu özel günü anlamlı kılabilirsiniz. İşte, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel, kısa ve anlamlı cuma mesajları.


  “Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

  Haftanın en anlamlı ve en güzel resimli Cuma mesajları.

  Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

  Haftanın en anlamlı ve en güzel resimli Cuma mesajları-.

  Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

  Haftanın en anlamlı ve en güzel resimli Cuma mesajları-1.

  Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

  Haftanın en anlamlı ve en güzel resimli Cuma mesajları-2.

  'Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

  Haftanın en anlamlı ve en güzel resimli Cuma mesajları-3.