Güzel sözler Güzel cuma sözleri facebook

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Beyza tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Güzel cuma sözleri facebook kısa

  Herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

  Ey Rabbim! Dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma. Amin. Hayırlı nurlu cumalar .

  Allah'ın rahmetini arzulayanlar. Allah'tan gelen imtihanlara iyi sabretsinler. Rahmet meyvesi çile çekmeden olgunlaşmaz. Hayırlı Cumalar .  Bütün güzeliklerin anahtarını kendinde bulunduran ''Rabbim'' Hakkımızda en hayırlı kapıları aç… Amin. Cumanız bayram tadında olsun..

  Rabbim, fayda getirmeyen bilgiden, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.  Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

  Bazı zamanlar vardır ki en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.Dua ile..  Ya Rabbim Kaderimde Muhtaçlıksa varsa O Muhtaçlığım Yalnız Sana Olsun... Beni Senden Başkasına Muhtaç Etme... AMİN….

  HAYIRLI CUMALAR ….
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 20 Nisan 2019