Günaydın Mesajları

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Adile tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Adile

Adile Admin

Günaydın Mesajları

Her şeyden evvel iyi niyetle güne başlamalıdır. Her güne gülümseyerek sevgiyle başlayalım.Her Sabah İyi demlenmiş bir çay, kocaman bir bardak taze sıkılmış meyve suyu, veya kokusu tüm odayı dolduran keskin bir kahve her zaman iyi gelir değil mi? Sabahınıza ne içerek başlarsanız başlayın çünkü konumuz sabah kalktığınızda en güzel günaydın mesajları kaçımız sevdiklerimize yolluyoruz. Konumuz mutlu eden günaydın mesajları.

Güne mutlu ve sevinç içinde kalktığınızda ilk yaptığınız iş nedir bilmiyoruz. Ama sabah sabah sevdiğini, arkadaşını, dostunu, eşini akrabasına Günaydın mesajları göndermek isterseniz sayfamızdan Günaydın sözlerini bulabilirsiniz.

Günaydın-.

Allah, yalnızca bu yeni gün için değil, hayatınızın her günü için size sağlık, mutluluk, huzur ve neşe dolu anlar yaşamayı nasip etsin, hayırlı sabahlar, günaydın…

Neyin yokluğunu yaşıyorsanız, en çok neye muhtaçsanız, Rabbim size onu nasip etsin. Günaydınlar, hayırlı sabahlar

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime Günaydınlar dilerim…

Güzel bir bayan için güzel bir gün ve güzel dilekler diliyorum Günaydın

Günaydın.Jpeg

Her Günün Bir Öncekinden Aydın Olsun, Günün Aydın 0lsun, Günaydın Olsun…

Kazasız, belasız, acısız, dertsiz mutlu huzurlu sağlıklı bir gün geçirmeniz dileğiyle. Günaydın..

Şafak vakti duam Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın.

Yine her zaman ki gibi uyurken seni izlemeye doyamıyorum inanamazsın uyandırmaya bile kıyamıyorum. Kalktığında Günaydın olsun mesajı bırakıyorum

Günaydın-1.PNG

Kasım ayının ortalarında yağmurlu bir pazar gününün ilk ışıklarıyla birlikte yağan yağmurun yeri ıslattığı gibi, içinizde beslediğiniz umutlarınızın da yüreğinize düşerek sevgi tohumlarını yeşertmesi dileğiyle. Bu soğuk havada yüreğinizi ısıtacak sıcacık ve gönülden bir günaydınnn.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Kasım 2018