Soru Göz Altı Morluklarından Nasıl Kurtulabilirim?

Konusu 'Sağlık Rehberi' forumundadır ve Adile tarafından 16 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Göz altı morlukları sebebiyle sizde sıkıntı yaşıyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazımızda evde kendi imkanlarınız ile göz altı morluklarındna doğal yollar ile kurtulamnın yollarını öğreneceksiniz.Yazımızı dikkatli birşekilde okuyup size uygun olan en iyi yöntemi deneyebilirsiniz. İyi bir sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Göz altı morluklarının sabit bir yaşı yoktur her yaş grubunda kadınlarda sıklıkla görülen bir problemdir. Bazı zamanlar abartılı bir şekilde görülebilir sanki göz altlarınızı mor bir renge boyamışsınız gibi işte bu problemle
  başa çıkmanın en doğal yollarından bazıları.

  Bilhassa bilindik bir yöntem deneyin ve farkı farkedin bayanlar patates dilimlerini göz altlarınıza koyun ve 15 dakikaya yakın bekletin güzel bir sonuç alacağınızı göreceksiniz.

  Elma terapisi yaparak göz altı morluklarınıza son verin; Elmaları rendeleyin ve suyunu sıkın içerisine bir tatlı kaşığı türk kahvesi ekleyin bu karışımı gazlı bezle arasını sararak sorunlu olan göz altı morlu bölgelerinize uygulayın.
  Bu uygulamanın haftalık olarak 3 gün yapılması tavsiye edilir.

  Hemen hemen hepimizin bildiği ancak uygulamaya gelince uzak durduğumuz epeyce basit bir yöntem. Salatalık dilimleiryle göz altındaki morluklarınız azaltmanız mümkün olacaktır.Ayrıca bu yalnızca 1 yada 2 dakikanızı alacaktır öyle büyük zaman kaybına sebep olmadan güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.
  Salatalık dilimlerini göz altlarınız yerleştirin bu şekilde 15 dakika kadar bekleyin.