Güzel sözler En Güzel Miraç Kandili Mesajları 2015

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Adile tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  Miraç kandili resimli mesajları güzel

  Değerli Manevihayat okuyucuları resimli kandil mesajlarını sitemizde seçerek sevdiklerinize yollayabilirsiniz. Miraç kandili gecesinde Resul-i Ekrem Efendimiz'in gökleri aşarak Sidretül Münteha'yı geçerek Cenab-ı Allah´ın katına ulaşmıştır. Biz Müslümanlar için çok özel olan bu günde kandil mesajları göndererek dualar paylaşabilirsiniz. İşte Miraç Kandili Mesajları ve resimli kandil mesajları.

  miraç kandili mesajları.

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

  miraç kandili mesajları-1.

  Bu gece Miraç Gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.

  miraç kandili mesajları-2.

  Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

  miraç kandili mesajları-3.

  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

  miraç kandili mesajları-4.

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Miraç kandiliniz hayırlı olsun!

  miraç kandili mesajları-5.


  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

  miraç kandili mesajları-6.