Güzel sözler En Güzel Mevlid Kandili Mesajları 2016

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Lasey tarafından 9 Aralık 2016 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  En Güzel Mevlid Kandili Mesajları  Mevlid kandilinde Resul-i Ekrem Efendimiz (s.a.v) doğduğu gön olarak bilinmektedir ve bu anlamlı gecede sizler de kandil mesajlarını sevdiklerinize gönderebilirsiniz. 11 Aralık Pazar günü idrak edileceğimiz Mevlid kandili mesajlarını buradan inceleyebilirsiniz.

  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016-4.

  Cenab-ı Allah hepimize Resul-i Ekrem Efendimiz'in (s.a.v) şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin.Taşlanırken dahi merhamet etmişti. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.


  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016.

  Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun…

  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016-1.

  Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam alemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan dilerim. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun…

  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016-2.

  Bu gece Resul-i Ekrem Efendimiz'in (s.a.v) dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur. Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun! Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016-3.

  Nuruyla alemimizi Şereflendiren Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) Şefaatine nail olmanız dileğiyle. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016-5.

  Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

  En-Güzel-Mevlid-Kandili-Mesajları-2016-6.