En güzel hayırlı sabahlar mesajları

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Beyza tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Beyza

Beyza Moderatör

Hayırlı sabahlar mesajları sözleri

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzüde hayırlı kılsın..

Yüce Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı sabahlar.

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları.Allah'ın Rahmeti,Bereketi üzerinize olsun.İnşallah Hayırlı Sabahlar

Allah'ın, Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun, Evinizde huzur,Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.Hayırlı sabahlar

güzel gökkuşağı.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın Olsun Sanada.

Sevdiklerinize sabahın güzelliğini ve mutluluğunu ifade eden sevgi mesajları görmekle onların kalbindeki yerinizi büyütebilirsiniz.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın

Gününüze güzel başlarsanız öylede devam ettirirsiniz. Hayırlı, mutlu, güzel ve iyi bir sabaha başlayabilmek için gelin arkadaşlarımız ile temennileşerek başlayalım.

güneşin batışı.JPG

Günün böyle aydın olsun devamı mutlu ve hayırlı bitmesiyle günaydın arkadaşım.

Sabah şerifleriniz hayır ve mutlu olsun günün ve gönlün gökyüzü gibi açık olsun.

İyi ve güzel gün için hayırlı sabahlar en kötü günün böyle olsun.

Güzel bir güne dua ile başlamak neşe bile bitmesini sağlar hayırlı ve mutlu günler.

march_Home%20and%20Garden (600 x 450).

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar...hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun...

Herkese mutlu sabahlar diliyorum.. hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle...

Hayır dileyelim mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar....

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar