Güzel sözler En güzel Cuma Mesajı

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Beyza tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Beyza

Beyza Moderatör

Güzel cuma smsleri

Dualarda unutulmamak dileğiyle..cumanız mübrek olsun arkadaşlar...

Cuma günü,iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin menbaıdır.

Cumamiz mübarek dualarimiz ve tebelerimiz kabul olsun ...
    Selamlarin en güzeli sizlerin üzerine olsun ..

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun

kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

“İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur;
    Biri, zulüm gören kişinin duası
    öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua.”

Cuma günü bana çokça salavat getirin. Çünkü, Cuma , meleklerin şehadet ettiği şahitli bir gündür. Bana salavat getiren bir kulun sesi, nerede olursa olsun bana ulaşır

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. *Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun..

'' Cuma ,fakirlerin Haccıdır ve müminlerin,gök ehlinin bayramıdır,Cennete de bayram günüdür,Günlerin en iyisi en şereflisi Cuma dır.''

Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah'ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah'ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz.
    ( CUMA SURESİ 9-10)

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim

Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız.Cumanız mübarek olsun..

Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun
    Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar…

"Evine Bereket Dilinde Dua Kalbinide Rahman ve Resul Aşkı Eksik Olmasın.Cumanız Mübarek Olsun