Güzel sözler En anlamlı Öğretmenler Günü mesajları 2019

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Lasey tarafından 22 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. Lasey

Lasey Admin

24 kasım öğretmenler günü mesajları 2019

En çok kullanılan, en çok paylaşılan mesajlar ve sözleri 24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü'nde siz de öğretmenlerinize gönderebilir, onları mutlu edebilirsiniz. Yalnızca öğrenciler değil, yetişkinler de kendilerini yetiştiren öğretmenlerine Whatsapp, SMS, instagram, twitter gibi sosyal medya üzerinden 24 Kasım 2019 en anlamlı öğretmenler günü mesajları ve sözleri öğretmenlerinize gönderebilirsiniz. Hz. Ali'nin (r.anha) dediği gibi "Bana bir harf öğretenin kölesi olururum" düsturuyla öğretmenliği baş tacı yapan toplulumuzda, 24 Kasım Öğretmenler Gününde milyonlarca mesaj, söz paylaşılıyor.

En anlamlı Öğretmenler Günü mesajları 2019-2.

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun...

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir. Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Dünyada her şeye bir değer biçilir. Ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Onun eseri hem her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. (Socrates)

En anlamlı Öğretmenler Günü mesajları 2019.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

En anlamlı Öğretmenler Günü mesajları 2019-.

Saymakla tükenmez faziletlerin, zamanen ödenen o bedellerin, kıvancındır üstün talebelerin, iftihar ediniz siz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Dünyanın en değerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!