El-Fettah İsm-i Şerifi'nin Sırları

Konusu 'Dini sohbetler' forumundadır ve Adile tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  El-Fettah İsminin fazileti

  "Zorlukları giderip hayır kapılarını ve dua edenlerin dua kapısını açıcı. "

  Bu mübarek ism-i şerifin özellikleri:
  Bu esmaya devam edenlerin kalpleri nurlanır, işleri kolaylaşır.
  "Ya Fettah" ismi cehlini sabah namazlarından sonra sağ elini kalbinin üzerine koyarak (71) defa okuyanın kalbi temizlenir, sırrı nurlanır, işleri kolaylaşır ve rızkını kolaylıkla elde eder.

  Kalbi ve sırrı temizlemek için sabah namazını kıldıktan sonra sağ eli kalbin üzerine koyarak "Ya Fettah" diye (70) kere okumalıdır. Bu ismi şerifi "Ya Fettah" diye okumaya devam edenlere maddi ve manevi fetihler kolaylaşır.

  Bu ismin adedi (489), saati Utarid'dir. Düşmanın adavetini muhabbete tebdil ve müşkülatın halli için "Ya Fettah" diye okunmalıdır.

  Bu mübarek ismi şerif, cuma günü yazılarak taşımr, "Ya Fettah" diye okunmaya da devam edilirse, garip şeyler müşahede edilir. Bu ismi şerifin hadimi olan "Temhayaiyl" isimli melek gelerek hacetini yerine getirir.Sıkıntı ve darlık içinde bulunan, bu mübarek ismi şerifi okumalıdır.

  Çünkü Cenabı Hakk, sıkıntı ve darlığı ortadan kaldıracak sebepler ihsan eder.Vird edinenler kimseye muhtaç olmazlar. Üzerinde hürmetle taşıyanlar kimse tarafından ters yüz edilmez.