Dünya kadınlar günü ile ilgili özlü sözler kısa

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Beyza tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  8 Mart dünya kadınlar günü ile ilgili özlü sözler kısa


  Aşkım seniseviyorum …belki sevgimi her zaman gösteremıyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun… kadınlar günün kutlu olsun

  8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  Itırşahi Çiçeği.

  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

  Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

  Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

  Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin annem olman ien büyük sansım, iyiki varsın seni cok sevıyorum kadınlar günün kutlu olsun

  Veronika Çiçeği.

  Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun..

  Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  Benim için herseye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına kadınlar günün kutlu olsun

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

  Güz Papatyası.

  Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem kadınlar günün kutlu olsun.

  Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

  Dün Sana Kızdıklarımı Bügünn Ben Yapıyorum çünkü Aslında Senin Küçük Bir Kopyanım Umarım Senin Kadar Sevgi Dolu Olurum Kadınlar günün Kutlu Olsun

  Mesafeler uzak olsada,yureğim hep senin canim..Kadınlar günün kutlu olsun

  Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

  Ağlayan gelin.

  Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.

  Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

  Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.