Güncel Darbe Olmadı, Sıra Terörde

Konusu 'Manevi Hayatımız' forumundadır ve Lasey tarafından 21 Aralık 2016 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  Darbe Olmadı, Sıra Terörde

  15 Temmuz darbe girişimi, destansı bir mücadele ile bertaraf edildi. 241 şehidimiz ve binlerce gazimiz, tarihe adlarını altın harflerle yazdırdılar. Bu topraklarda öyle zannediyoruz ki Çanakkale Savaşından sonra böyle bir kahramanlık hikayesi yaşanmamıştır. 215 kilo ağırlığındaki top mermisini yalnız başına sırtlayarak, tarihin kırılma anlarından birinin başkahramanı olan Seyit Onbaşının torunları, dedelerinden kalan mirası savunabilmek için tankların önüne yatarak, kurşunlara göğüslerini siper ederek tarihin başka bir kırılma anının ana aktörleri oldular. Dünya döndüğü sürece, 15 Temmuz diriliş destanı Anadolu’da milyonlarca kez anlatılacak.

  Bir şey daha anlatılacak tabikide: Tam 50 küsur yıldır iyi niyetli insanları dini kullanarak aldatıp, onların en zeki çocuklarını devşirerek, onlardan topladıkları paralarla mankurtlaştırıp, onların vergileriyle alınan silahları ellerine tutuşturarak onların üzerine sürmeleri!.. İnsanlık tarihi böyle bir alçaklığa nadiren şahit olmuştur ve yaşananlar şu duayı ettiriyor bize: Cenab-ı Allah düşmanın bile mert olanını nasip etsin. Yüzlerine geçirmiş oldukları maskelerle, en usta oyuncuya taş çıkaracak düzeyde takiyye yaparak yıllar boyunca “bizden” görünen bu kişiler, öyle bir alçaklık planının tertipçisi ve icracısı oldu ki, hakkında doktora tezi yazılsa yeridir.

  Şüphesiz, bu plan yalnızca adına FETÖ dediğimiz örgüt tarafından kurgulanıp sahnelenmedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ısrarla vurguladığı "üst akıl"ın ne menem bir şey olduğunu son dönemde ülkemizde birbiri ardına yaşanan terör saldırıları ile yakinen öğrenmekteyiz. Elini suya sabuna değdirmeksizin, kendi silahlarını ve askerlerini milim kıpırdatmadan, sözde Türk askerleriyle, Türkiye'nin silahlarıyla Türkiyeyi işgal etmeye çalışan üst akıl, şimdilerde PKK/PYD ve DAEŞ gibi örgütleri kullanarak Türkiye’de iç savaş çıkarmaya çalışmaktalar.

  Darbe girişimi sonrası terör eylemleri.