Cumanız mubarek olsun yazıları

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Adile tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  cumanız mubarek olsun sözleri
  Rahmet Denizi Mubarek cuma gününüzü tebrik eder,Yüce Allah cc yar ve yardımcınız olsun
  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın, amelleriniz makbul, makamınız Firdevs, dualarınız kabul,, cumanız mübarek olsun..

  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor.Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun..


  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.


  Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.


  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar…


  Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur'an-ı Kerim-i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap.Hayırlı Cumalar


  kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.


  Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 20 Ekim 2018