Güzel sözler Cuma Mesajları Resimli Yeni 2019 İndir

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Lasey tarafından 6 Aralık 2018 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin

  Cuma Mesajları Resimli Yeni 2019 İndir

  Cuma mesajları! En güzel yazılı ve resimli Cuma mesajları indir. Cuma mesajları, en güncel, en kısa ve en anlamlı cuma mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz. Bir mübarek cuma gününe daha erişmiş bulunuyoruz. Özenle hazırladığımız cuma SMS`leriniz sizler için paylaştık.

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-5.


  Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-2.

  “Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim. “

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir.

  Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-4.


  Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-3.

  ‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-6.

  Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-.

  Rablerinden korkanlar bölük bölük cennete sevk edilmektedir. Nihayet oraya vardıklarında kapıları açılır ve bekçileri onlara: Selam sizlere ne hoşsunuz; ebedi olarak içinde kalmak üzere haydi girin oraya derler. Hayırlı Cumalar.

  cuma mesajları resimli yeni 2019 indir-1.

  Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.