Güzel sözler cuma mesajları facebookta paylaş

Konusu 'Cuma mesajları' forumundadır ve Adile tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Adile

  Adile Admin

  2015 Cuma mesajları

  Geceye dönerken vakit, kıymeti sevmenin Cenab-ı Allah katındadır diyorum..
  Emanetleri kaybolmayan Allah Azze ve celle'e emanetsiniz.. Cumanız Mübarek Olsun

  cuma-manevihayat4.

  Her yerde haddini biIen, gönüI aynasını siIen, mahşerde beraat edip yüzü güIen kuIIarından eyIe bizIeri Ya Rabbi! Amin. Hayırlı cumalar.

  cuma-manevihat-.

  Ya Rabbim Rabbim! GözIerimden sevgiyIe bakan ışıkIarı eksik etme, hayırIarı görmeyi ve her yaratıIanı senden doIayı sevmeyi nasip et! Amin. HayırIı CumaIar.

  cuma-manevihayat.

  Allah Rasulü (s.a.v): ‘AIIah, birbirinin arkasından dua eden kuIIarıma kıyamam. ikisini de affederim, diye buyurur.’ der. Duanın en güzeI anında duaIarında anıImak diIeğiyIe. Cumanız mübarek oIsun.

  cuma-manevihayat1.


  Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizi başarılı kıl… Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

  cuma-manevihayat-1.

  Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

  cuma-manevihayat2.


  Ya Rabbim, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumamız mübarek olsun, amin!

  cuma-manevihayat-2.

  Ya Rabbim! Yaptığımız işIerde muvaffakiyetIer ihsan et bizIere. Kötü yoIIara geçenIeri gittikIeri yoIdan geri çevir. EvIerimize mutIuIuk ihsan eyIe. Taşımakta zorIanacağımız yükIerIe bizIeri sınavdan geçirme. Darda ve muhtac koyma. Amin. HayırIı cumaIar diIerim.

  cumamesajı-manevihayat-7.