Bal Ve Badem Yağı Karışımı İle Göz Altı Morluklarını Yok Edin

Konusu 'Hanımlara özel' forumundadır ve Lasey tarafından 20 Aralık 2018 başlatılmıştır.

 1. Lasey

  Lasey Admin


  Göz Altındaki Morluklar İçin Badem Yağı Ve Bal Kullanma Yöntemleri

  Bal Ve Badem Yağı Karışımı İle Göz Altı Morluklarını Yok Edin-1.


  Malzemeler:
  1 Çay Kaşığı Badem Yağı
  1 Çay Kaşığı Bal

  Bal Ve Badem Yağı Karışımı İle Göz Altı Morluklarını Yok Edin-. Bal Ve Badem Yağı Karışımı İle Göz Altı Morluklarını Yok Edin.

  Hazırlanması ve uygulanması:

  Malzemeleri küçük bir cam kap içinde bir araya getiriniz ve tahta kaşık ile karıştırınız. Karışımı göz altına parmaklarınız ile sürünüz. 25 dakika bekleyiniz. Bolca ılık su ile yıkayınız. Havlu ile kurulayınız.

  NOT: Bu maskeyi düzenli olarak haftada 2 kere belirli aralıklarla yapınız. Evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu maske ile göz altı morluklarınızı tadavi edebilirsiniz. Göz altı morluklarının oluşmasının bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları; Alerjik reaksiyonlarınız var ise göz ve burun akıntıları ile birlikte damarlarda biriken kan, göz altında belirginleşir, böylece göz altı morluklarınız baş gösterir. Sigara ve alkol kullanımı damarlardaki kanda oksijen miktarını artırarak göz altı morluklarının oluşmasına sebep olur. Sağlıklı beslenme alışkanlığı olmayan kişilerde vitamin eksikliğinden kaynaklı göz altı morlukları oluşur. Yaşlanmaya bağlı olarak oluşabilir. Regl dönemlerinde ciltte renk soluklaşması yaşanırken göz altlarında morluklar kendini gösterir. Kansızlık, depresyon, hormonlar, uykusuzluk, enfeksiyonlar...gibi bazı durumlar da göz altı morluklarının oluşma sebepleridir. heartKendinize aynada mutlaka bakın. Yukarıda sayılanlar sizde de mevcut ise en kısa zamanda çözümleyerek sağlıklı yaşam adına elinizden geleni yapmalısınız.