Güzel sözler Anneler Günü ile İlgili Mesajlar

Konusu 'Güzel Mesajlar' forumundadır ve Adile tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Adile

Adile Admin

Sevgili Annemin ve tüm Annelerimizin ellerinde öpüyorum Anneler günü şimdiden kutluyorum iyiki varsınız Anneler gününüz Kutlu olsun...

Sevgili anneciğim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur anneler günün kutlu olsun canım Annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının aldtında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum.seni çook seviyorum Anne.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin anneler günün kutlu olsun.

Bu dünyadakı en güvenli sığınağım senin kucağın.benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni çook seviyorum anne.

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. Canım annem günün kutlu olsun.[​IMG]

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim işin çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.[​IMG]

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor yada sevgim coşuyor...anneler gunun kutlu olsun.[​IMG]Dün sana kızdıklarımı bügün ben yapıyorum anne. çünkü aslında senin küçük bşr kopyanım. Umarım senın kadar sevgi dolu olurum... [​IMG]
    Sana layık değil biliyorum anneciğim bu güller senin için. Anneler günün kutlu olsun. Seni Seviyorum Annem.