2014 Regaip Kandili Mesajları

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Eylül tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Eylül

  Eylül Moderatör

  Regaip Kandili Mesajları


  Regaib kelimesi bolluk ve bereket, fazilet manasına gelir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Regaib Kandilimiz Hayırlı olsun.


  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Regaib Kandilimiz Gecemiz Hayırlı olsun.


  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaib kandilinizi kutlarım Yüce Mevlam ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin... Hayırlı Nurlu Kandiller.

  regaip.

  Bu gece Regaip Kandili. Bol dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Hayırlı Nurlu Kandiller.


  Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; ama gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaip kandilimiz mübarek olsun..


  Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Bu gece, günahlarımız affolsun Regaib Kandiliniz Hayırlı Olsun.

  regip-kandili-4.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Hayırlı Nurlu Nice Kandillere.

  Bugün ettiğiniz bütün dualar gökIere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşAllah. Regaip kandilimiz mübarek olsun.

  Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Amin. Rabbim Nice Hayırlı Regaip kandiller nasip etsin.

  regip-kandili-8.