2013 Berat Kandili Mesajları

Konusu 'Kandil mesajı' forumundadır ve Beyza tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Beyza

  Beyza Moderatör

  Allah Size ve sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmeyi nasip etsin. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Bu gecenin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
  En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukarın avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere….
  Allah’ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun.Berat kandiliniz kutlu olsun…..
  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun...
  Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun....
  Bir damla umut serpilsin yüreğinize, bin tatli umut dolsun günlerinize, hayalleriniz gerçekleri bulsun, bütün dualarınız kabul, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
  Güneşin güzel yüzü, yüreğinize dokunsun, kabuslar sizlerden uzak, melekler baş ucunuzda dursun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
  Bin damla serpilsin yüreğinize, bin tatlı mutluluk dolsun günlerinize, bin bir hayaliniz gerçekleri bulsun, her türlü dualarınız kabul olsun,Berat kandiliniz mübarek olsun…
  Dertleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.
  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
  Bu gece kulların yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.Berat Kandiliniz mübarek olsun...
  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Berat kandiliniz mübarek olsun...
  Elleriniz duaya uzandığı, sineleriniz dostlara açıldığı gözleriniz masumiyet aradığı bu mubarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle.Berat Kandiliniz mübarek olsun...

  Allh’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönlünüz güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun.Berat Kandiliniz kutlu olsun.